poniedziaÅ‚ek, 10 sierpnia 2015 09:28

oldTo by?a pi?karska niedziela w Gminie Rad?ów. 9 sierpnia oficjalnie otwarto stadion Rad?ovii Rad?ów, którego nie powstydzi?yby si? kluby z wi?kszych miast i wy?szych klas rozgrywkowych.

W pojedynku dwóch najlepszych gminnych dru?yn pi?karskich Rad?ovia Rad?ów wygra?a 5:0 z KS Niwka w finale rozgrywek o Puchar Burmistrza Rad?owa.

Strzelcy bramek: Piotr Kijak, Rafa? Kijak, Miros?aw Malik, Maksymilian B?k, Jakub Bieryt.

G?ównym punktem niedzielnych uroczysto?ci by? mecz OLD BOYS Wis?a Kraków vs OLD BOYS  Rad?ovia Rad?ów. Go?cie wyst?pili w mocnym sk?adzie. Do Rad?owa przyjechali m.in. Adam Musia?, Kazimierz Kmiecik, Marcin Ja?ocha, Ryszard Czerwiec, Artur Sarnat, Zdzis?aw Janik, Marek Kusto, Jerzy Kowalik, Dariusz Marzec, Janusz Surowiec, Krzysztof Szopa, Rafa? Smalcerz i Maciej Musia?. Po zaci?tym i emocjonuj?cym spotkaniu Wis?a pokona?a Rad?ovi? 9:4.

Rad?owscy strzelcy: 2 gole Robert Bieryt, Krzysztof ?o?, Mariusz Piekarz.

Przed meczem stadion po?wieci? Ks. proboszcz Janusz Maziarka.

W godzinach wieczornych odby?a si? zabawa taneczna przy d?wi?kach muzyki Grzegorza Gawe?ka - „GregMuz”.

Organizatorami imprezy byli: Burmistrz Miasta Rad?owa, KS Rad?ovia Rad?ów oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Rekreacji i Turystyki „START” w Rad?owie.

Sponsorzy: Piotr Pabian – TERMO-WENT, Robert Bieryt – Brukarstwo WIKTORIA, Grzegorz Kuczek – CONTEKO, Gra?yna i Miros?aw Plebanek – Restauracja Rad?owska, Sebastian Babicz – Firma Budowlana, Józef Szwiec – WITOSPOL, Rados?aw Klich, Jerzy Seremet – Brukarstwo BRATKO.

Zapraszamy na relacj? video z niedzielnych uroczysto?ci

Fot. Artur Gawle, Rad?o/Tarnow.in