Przegl?d Stra?ackich Orkiestr D?tych Powiatu Tarnowskiego

czwartek, 18 czerwca 2015 11:31
Przegl?d Stra?ackich Orkiestr D?tych Powiatu Tarnowskiego14.06.2015 mia? miejsce XI Przegl?d Stra?ackich Orkiestr D?tych Powiatu Tarnowskiego. W przegl?dzie udzia? bra?y orkiestry z: Ci??kowic, Filipowic, Rad?owa, Rzepiennika Strzy?ewskiego, Siemiechowa, Szerzyn oraz ?urowej. Jurorzy oceniali musztr? i wygl?d orkiestr podczas przemarszu, dodatkowo ka?da z orkiestr zagra?a na scenie trzy dowolne utwory, w tym jeden obowi?zkowo polskiego kompozytora. Po wszystkich wyst?pach jury og?osi?o nast?puj?cy werdykt: wyró?nienie dla Orkiestry D?tej z Rad?owa, III miejsce dla Orkiestry D?tej z Rzepiennika Strzy?ewskiego, II miejsce dla Orkiestry D?tej z Siemiechowa, zaszczytne I miejsce zaj??a Orkiestra D?ta z ?urowej.
Nasz Orkiestra wykona?a nast?puj?ce utwory: Marsz U?a?ski Szyk, Czesk? polk? Když na sále spustí basa oraz marsz A Santa Cecylia. Na zako?czenie dzi?kujemy Naszym wiernym fanom za to, ?e pomimo wysokich temperatur trwali z nami do ko?ca.

Jaros?aw Flik

Przegl?d Stra?ackich Orkiestr D?tych Powiatu Tarnowskiego