czwartek, 18 czerwca 2015 11:11

Du?y sukces Zespo?u „Mali Rad?owianie”Dnia 16 czerwca 2015 roku w Gminnym Centrum Kultury w ?abnie odby? si? I Ma?opolski Przegl?d Szkolnych Zespo?ów Regionalnych pod has?em „To, co u nas najpi?kniejsze”. Organizatorem etapu rejonowego by?a Delegatura Kuratorium O?wiaty w Tarnowie. Do pierwszego etapu zg?osi?o si? 8 szkó?. W?ród tej ósemki by? równie? Zespó? „Mali Rad?owianie”. Prowadz?cym przegl?d by? pan wizytator Ryszard Ostrowski, który powita? serdecznie wszystkich uczestników przegl?du, nauczycieli, opiekunów zespo?ów, a tak?e jurorów.

Zach?ca? dzieci i m?odzie? do poszukiwania i pog??biania wiedzy na temat dziedzictwa kulturowego regionu. Oceny wyst?pów dokona?a komisja, która nast?pnie wytypowa?a 2 zespo?y do udzia?u w etapie wojewódzkim I Ma?opolskiego Przegl?du Szkolnych Zespo?ów Regionalnych w Nowym Targu. Ten dzie? okaza? si? bardzo szcz??liwym dla dzieci z Zespo?u „Mali Rad?owianie”, gdy? to im przypad?o jedno z wyró?nie?. To „Mali Rad?owianie”  wyst?pi? w Nowym Targu. Rado?? bardzo du?a, poniewa? jest to pierwszy udzia? tego zespo?u w takim przegl?dzie, a do tego zako?czony sukcesem.

Mali Rad?owianie