XI Dni Rad?owa - 13-14.06.2015 r.

poniedziaÅ‚ek, 15 czerwca 2015 23:22
XI Dni Rad?owaJu? po raz XI ?wi?towali?my Dni Rad?owa…
Pierwszego dnia ?wi?towania odby?y si? rozgrywki rekreacyjno-sportowe, a po nich liczne wyst?py zespo?ów „na ludow? nut?”. Swój dorobek artystyczny zaprezentowa?a Orkiestra D?ta z Rad?owa, Dzieci?cy Zespó? „Rad?owianie”, Grupa ?piewacza KGW z Woli Rad?owskiej, Zespó? Regionalny WOLANIE, Kapela Ludowa z Rad?owa, Zespó? Regionalny BISKUPIANIE oraz Zespó? Pie?ni i Ta?ca PODEGRODZIE. Sobotni dzie? zako?czy?a zabawa taneczna z zespo?em Breviter Band. Nie zabrak?o tak?e atrakcji dla najm?odszych uczestników imprezy. Do dyspozycji by?o wiele dmuchanych zamków, zje?d?alni, eurobungee, kule wodne itp. Odwa?niejsi mogli skorzysta? z „?awki”, która na pewno dostarczy?a ?mia?kom wielu emocji. Drugi dzie? to wyst?py zespo?ów muzycznych, które przeplatane by?y ró?norakimi atrakcjami, m.in.: pokazem walk rycerskich, ta?ca nowoczesnego, towarzyskiego oraz freestyle, pokazem chi?skich sztuk walki kung-fu oraz „gor?cymi” popisami Grupy Ogniowej „Fire & Drums”. Na scenie zaprezentowa? si? tak?e Chór Gaudete, który wykona? kilka utworów znanych kompozytorów, mi?dzy innymi Stanis?awa Moniuszko, Karola Mieczys?awa Prosnaka i Jana Adama Maklakiewicza. Nast?pnie wyst?pi? Zespó? DETOX, który da? wspania?y, ponad godzinny koncert rockowy. Jednym z najwa?niejszych punktów w obchodach Dni Rad?owa by? koncert gwiazdy wieczoru tj. Oddzia?u Zamkni?tego, który zgromadzi? na rad?owskim rynku t?umy fanów polskiego rocka.
Fotorelacja z XI Dni Rad?owa - 14 czerwca 2015 r. (niedziela)
Fotorelacja z XI Dni Rad?owa - 13 czerwca 2015 r. (sobota)