Bezpiecze?stwo nad wod?

poniedziaÅ‚ek, 15 czerwca 2015 17:10

Bezpiecze?stwo nad wod?10 czerwca br. w Urz?dzie Miejskim w Rad?owie odby?a si? debata pn. „Bezpiecze?stwo nad wod?”. Wzi?li w niej udzia?: przewodnicz?cy Rady Miejskiej w Rad?owie Piotr Kapera, burmistrz Rad?owa Zbigniew M?czka, zast?pca burmistrza Wies?aw Armatys podkom. Sebastian Zabawa Komendant Komisariatu Policji w ?abnie, asp. Mariusz Kosman – kierownik Ogniwa d/s prewencji Komisariatu Policji w ?abnie, Mieczys?aw Kita – Kierownik ZESUW w Niwce, Jerzy Kacer Prezes Zarz?du WOPR Tarnów, Robert Kocha?czyk „Green Bar”, Dariusz Bogusz „Dar Pol”, W?adys?aw Wzorek „Katamaran”, Czes?aw Pach, Stanis?aw Ba?bor „Cukiernia Targowa”.

Podczas spotkania poruszony zosta? problem bezpiecze?stwa osób przebywaj?cych na zbiorniku wodnym, dzier?awionym przez Pana W?adys?awa Wzorka, w?a?ciciela firmy „Katamaran”. Zwrócono uwag? na zabezpieczenie ratownicze oraz cz?stsze patrole policji. Na wniosek przedstawicieli WOPR w Tarnowie w przysz?o?ci Urz?d Miejski w Rad?owie przeka?e dzia?k? pod posterunek ratownictwa wodnego, co zabezpieczy?oby bezpiecze?stwo osób przebywaj?cych. Wszyscy podkre?lali, ?e najwa?niejsz? rzecz? jest rozs?dek osób wypoczywaj?cych.

Bezpiecze?stwo nad wod?