Sukces Zespo?u Ludowego WOLANIE

piÄ…tek, 12 czerwca 2015 14:42
Sukces Zespo?u Ludowego WOLANIEW dniu 7.06.2015 r. podczas XXVI Przegl?du Dzieci?cych Zespo?ów Folklorystycznych Regionu Krakowskiego KRAKOWIACZEK w ?oniowej, Zespó? Ludowy WOLANIE zaprezentowa?y si? w programie pod tytu?em „OJ! B?DZIE SI? DZIA?O!” (w formie opracowanej artystycznie ). Wielkim sukcesem zarówno dla ta?cz?cej m?odzie?y, Pani Kingi Biel – Dubiel ( choreograf ) oraz dla wszystkich osób zaanga?owanych w prac? Zespo?u, by?o zaj?cie II miejsca na tym konkursie. Zespó? Ludowy, sk?adaj?cy si? z dwóch grup WOLAN ( grupy dzieci?cej i grupy m?odzie?owej ) zaprezentowa? w zimowej scenerii ta?ce z Regionu Krakowa Wschodniego. W spektaklu tym oprócz ta?ców i ?piewów, mo?na by?o obejrze? wspania?? gr? aktorsk? dzieci, poniewa? pomimo 32-stopniowego upa?u wr?cz rewelacyjnie zagrali sceny lepienia ba?wana, walki na ?nie?ki oraz pieczenie kie?basek przy ognisku.

W imieniu Pani choreograf – Pani Kingi Biel – Dubiel, dzi?kujemy:
- Panu Grzegorzowi Gawe?ek – za Czarodziejsk? Kapel?,
- Pani Anecie ?urek – za rekwizyty i za?atwienie wszelkich spraw organizacyjnych,
- Rodzicom Maluchów - za zaanga?owanie w przygotowanie strojów, co zosta?o docenione przez komisje artystyczn?.
Serdecznie gratulujemy WOLANOM tego wielkiego sukcesu.
Fotorelacja z przegl?du.