piÄ…tek, 29 maja 2015 20:48
Tancerze z Biskupic na ogólnopolskim turniejuW Zespole Szkó? w ?winiarsku, po raz pierwszy odby? si? Ogólnopolski Turniej Ta?ca Towarzyskiego „O U?miech Dziecka”, w którym wzi??y udzia? dzieci i m?odzie? z biskupickiego domu kultury, uczestnicz?ce w warsztatach ta?ca towarzyskiego. Tancerzy oceniali zawodowi s?dziowie. W turnieju udzia? wzi?li: Kamil Puskarz, Oliwia Skiba, Dominik Nowak, Adrianna Liro, Gabriela Nowak, Kamila Ma?ek, Piotr Ma?ek, Jowita Puskarz, Aleksandra Rojek, Laura Bednarek, Jakub Tracz, Katarzyna Kosman, Karolina Baran i Patrycja Ma?ek.

Za udzia? w ogólnopolskim turnieju, tancerze otrzymali pami?tkowe dyplomy, medale i upominki. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i ?yczymy kolejnych udanych wyst?pów!

Fot. Adam Liro