poniedziaÅ‚ek, 04 maja 2015 11:03
Uwolnij marzenia - otwórz ksi??k?...

28 kwietnia odby? si? Fina? Gminnego Konkursu Czytelniczo – Fotograficznego „Uwolnij marzenia - otwórz ksi??k?” organizowanego przez Zespó? Szkó? w Zabawie pod patronatem Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Rad?owie. Celem konkursu by?o popularyzowanie czytania oraz propagowanie fotografii jako wyrazu i wra?liwo?ci estetycznej.

Jurorzy w sk?adzie:

Pan Zbigniew Marcinkowski – dyrektor Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Rad?owie,

Pan Bogdan Bujak – radny wsi Zabawa,

Pani Tatiana Szwiec – fotograf – amator,
przyzna?o nagrody i wyró?nienia, bior?c pod uwag? nast?puj?ce kryteria:
- uj?cie i nawi?zanie do tematu,
- walory artystyczne i estetyczne,
- pomys?owo??.

Laureaci w kategorii szkó? gimnazjalnych:

I NAGRODA

Joanna Hanek – Zespó? Szkó? w Zabawie – zdj?cie pt.: Zara? marzeniami innych.

II NAGRODA

Justyna Pokidan – Zespó? Szkolno – Przedszkolny w Woli Rad?owskiej – zdj?cie pt.: W swoim ?wiecie

III NAGRODA

Klaudia Wielb??d – Zespó? Szkó? w Zabawie – zdj?cie pt.: Ksi??ki mog? zmieni? sposób patrzenia na ?wiat.

Laureaci w kategorii szkó? podstawowych:

I NAGRODA

Anna Garncarz – Zespó? Szkó? w Zabawie – zdj?cie pt.: Na wsi.

II NAGRODA

Magdalena Sowi?ska – Zespó? Szkolno – Przedszkolny w Woli Rad?owskiej – zdj?cie pt. ?yjmy marzeniami.

III NAGRODA

Bartosz Nowak – Zespó? Szkó? w Rad?owie – zdj?cie pt.: Rozwijamy talenty muzyczne.

WYRÓ?NIENIA

Aleksandra Ma?ek – Zespó? Szkó? w Zabawie – zdj?cie pt.: Przyjaciele ze Stumilowego lasu.

Aleksandra Kostrzewa – Zespó? Szkolno – Przedszkolny w Woli Rad?owskiej – zdj?cie pt.: Czytaj?c wiesz wi?cej.

Emilia Ignasiak - Zespó? Szkolno – Przedszkolny w Woli Rad?owskiej – zdj?cie pt.: Dzi?ki ksi??ce uwolnisz wyobra?ni?.

W trakcie spotkania pan Zbigniew Marcinkowski oraz pani Katarzyna Baran – bibliotekarz z Rad?owa – w ciekawy sposób przekazywali, ?e warto czyta? ksi??ki, za? pani Tatiana Szwiec prezentuj?c autorskie zdj?cia opowiada?a o pasji fotografowania.

Dzi?kujemy jurorom za prac? w komisji konkursowej i wk?ad w finansowanie nagród, a nagrodzonym i wyró?nionym uczniom gratulujemy.

Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski