poniedziaÅ‚ek, 27 kwietnia 2015 10:01
PWD Rad?ówTo jak kszta?tuje si? u dziecka poczucie w?asnej warto?ci decyduje o tym jaki obraz samego siebie przyswoi. To z kolei wp?ywa na jego kondycj? psychiczn? i na to jak funkcjonuje w spo?ecze?stwie. Prawid?owa samoocena jest warunkiem koniecznym do rozwoju otwarto?ci, pewno?ci siebie i ?wiadomo?ci swoich mocnych stron u dzieci. Badania wskazuj?, ?e s? to cechy ludzi szcz??liwych i odnosz?cych sukcesy ?yciowe. Placówka Wsparcia Dziennego rozpoczyna zatem cykl zaj?? dot. poczucia w?asnej warto?ci. Grupa naszych m?odszych wychowanków ju? wie, ?e w oczach swoich rówie?ników maj? mnóstwo pozytywnych cech i s? naprawd? warto?ciowi.

Pami?tajcie Drodzy Rodzice, ?e w znacznym stopniu to w?a?nie od was zale?y jak ukszta?tuje si? samoocena Waszych dzieci i b?dzie ona rzutowa? na ca?e ich doros?e ?ycie.

Zapraszamy ! Szczegó?owe informacje w Placówce.

mgr Edyta Ko?uch

Fotogaleria PWD