Przed?wi?teczny Rad?owski Kiermasz R?kodzie?a Artystycznego

piÄ…tek, 03 kwietnia 2015 06:54

PRZED?WI?TECZNY RAD?OWSKI KIERMASZ R?KODZIE?A ARTYSTYCZNEGOPrzed?wi?teczny Rad?owski Kiermasz R?kodzie?a Artystycznego. Przedstawiamy Protokó? Jury Gminnego Konkursu na Pisank? i Plastyk? Obrz?dow? zwi?zan? z okresem Wielkanocy.

Komisja w sk?adzie:

Krystyna Wypasek, Maria Mago?, Anetta ?urek

Po obejrzeniu 63 prac zg?oszonych na gminny konkurs przyzna?a nast?puj?ce nagrody i wyró?nienia w poszczególnych kategoriach:

PISANKA WIELKANOCNA TRADYCYJNA

Dla wszystkich uczestników tej kategorii komisja przyzna?a równorz?dne I miejsca, a otrzymuj? je Anna i Micha? Garncarz, Natalia Czechowska szko?a Zabawa oraz Justyna Mleczko z Woli Rad?owskiej.

W kategorii pisanka wspó?czesna I miejsce przyznano: Izabeli M?karskiej z Niwki, Wiktorii Ptasznik z Rad?owa, Grzegorzowi Kusior, Justynie Pokidan - szko?a Wola Rad?owska oraz Jakubowi Kusior – szko?a Zabawa, II miejsce dla Bartosza Wilkosza - szko?a Zabawa oraz wyró?nienie dla Aleksandry Kostrzewy z Woli Rad?owskiej

STROIK WIELKANOCNY

I miejsce dla Julii Niedzielskiej, Julii Rodak – szko?a w Woli Rad?owskiej, Justyny Rodak z Rad?owa, Kamili Partyka z Rad?owa. II miejsce dla: Karoliny Urban z Rad?owa, Karoliny Pta?nik, Sabiny Mokrzyckiej - szko?a Zabawa, Jakuba Falisiewicza - szko?a w Woli Rad?owskiej, Adama i Dominika Cicho? oraz Aleksandry ?muda - szko?a Niwka.

Wyró?nienia otrzymali: Paulina Juczak - szko?a w Niwce oraz Angelika Cebula, Katarzyna Krawczyk Damian M?czko – szko?a w Woli Rad?owskiej oraz Marcin Niemczyk z nauczania indywidualnego – szko?a Zdrochec.

W kategorii doros?ych wyró?nienie otrzyma?a praca wykonana przez Pani? Barbar? Pokidan z Woli Rad?owskiej. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali pami?tkowe dyplomy oraz s?odki upominek.

Wszystkim wykonawcom gratulujemy udzia?u w konkursie i zapraszamy do udzia?u w innych konkurs organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Rad?owie.

Fotorelacja z konkursu.