Podzi?kowania

wtorek, 10 marca 2015 12:54

Dyrektor Zespo?u Szkolno – Przedszkolnego, Publicznego Gimnazjum im. B?. Karoliny Kózkówny w Woli Rad?owskiej, serdecznie dzi?kuje wszystkim osobom które, wspar?y nasz? inicjatyw? organizacji konkursu.

Dzi?kuj? SCE w Tarnowie wspó?organizatorowi konkursu na czele z p. Barbara Dagmar? Nizio?ek,  Kustoszowi sanktuarium B?. Karoliny – ks. Zbigniewowi Szostakowi. Dzi?kuj? sponsorom dzi?ki którym ufundowano nagrody: Biskup Tarnowski Andrzej Je?, Zbigniew M?czka Burmistrz Rad?owa,  Roman ?ucarz Starosta Powiatu Tarnowskiego, Marek Sowa – Marsza?ek Województwa Ma?opolskiego, Maria Witkowska – Bruk- Bet Nieciecza, Andrzej Stolinski – Filia  Krakowskiego Banku Spó?dzielczego w Rad?owie, Teresa Król – Bank Spó?dzielczy Rzemios?a oddzia? w Rad?owie,  Bogumi?a  i Jan Pi?ta Firma Janpol,  Ewa M?czka, Jerzy Seremet –  Firma Bratko,  Stanis?awa i Andrzej Kijakowie,  J.  Piotrowski i  L. Wójcik Firma Les – Drób, Ma?gorzata i Dariusz ?o? Firma Tropik, Marek Podraza, Micha? Wojtkiewicz, Piotr Golemo Prezes Zarz?du Grupy Azoty ,,Koltar”, Grupa Azoty Tarnów Automatyka – Prezesi  Artur Maciejczyk i Wac?aw Kawula, Stanis?aw Jachimek, Sylwester Bogacki – PSG, Tatiana i Józef  Szwiec – Firma  Witospol,  ks. Zbigniew Szostak,  Zdzis?aw Kupisz – Firma Bazalt, Antoni Kotapka, Bo?ena Kwa?niak dzi?kujemy równie? dwóm osobom, które prosi?y  o anonimowo??.

Dzi?kujemy równie? piekarniom, które przekaza?y pieczywo na pocz?stunek dla laureatów:  Piekarnia ,,B?ajan” Jan B?aszkiewicz, Piekarnia ,,Elita” Wietrzychowice, Piekarnia ,,Malinka” – Maria  Czosnyka,  Piekarnia ,,U Micha?a”  Przybys?awice, „Piekarnia Jerzy Zygmunt i Krzysztof Ole? S.C”

Serdeczne podzi?kowania sk?adam na r?ce Rodziców, którzy przygotowali pyszne ciasta domowe dla laureatów i wyró?nionych osób oraz dla go?ci zaproszonych. Serdecznie dzi?kujemy Gminnemu Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie za pomoc w wykonaniu dekoracji.

Dzi?kuj? ?licznie komisji konkursowej:

1. mgr Ryszard Ostrowski  –  przewodnicz?cy
  2. mgr Jadwiga Bie?
  3. mgr Kazimierz D?alak
  4. mgr Weronika Mostowy – Ku?niar
  5. mgr Karolina Kosiarska
  6. mgr Krystyna Puta?a
  7. mgr Bernadeta Stycze?
  8. ks. Zbigniew Szostak
  9. mgr Miros?aw ?led?

która pracowa?a przez kilka dni przy ocenie prac konkursowych.

Dzi?kuj? pracownikom zespo?u: Nauczycielom i Pracownikom obs?ugi za przygotowanie wystaw i wszystkim ?yczliwym osobom.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyró?nionym osobom zdobytych nagród, a wszystkim, którzy wzi?li udzia? w konkursie dzi?kujemy.

Dyrektor Zespo?u Szkolno-Przedszkolnego w Woli Rad?owskiej

Jadwiga Bie?