Biskupicki turniej z arcymistrzem

wtorek, 10 marca 2015 08:07

Biskupicki turniej z arcymistrzem7 marca w Domu Kultury w Biskupicach Rad?owskich odby? si? II Turniej Bryd?a Sportowego Parami im. Arcymistrza Józefa Pochronia. Na turniej przybyli gracze z D?bicy, Tarnowa, z miasta Rad?owa i gminy Rad?ów. Zwyci??y?a para Zbigniew Wilisowski i Damian Smulski z D?bicy, drugie miejsce zaj?li rad?owianie: Stanis?aw Ch?o?, Jacek Mieros?awski, a na trzeciej pozycji uplasowali si?: Stanis?aw Jachimek i Tadeusz Urbanek. Puchary dla zwyci?zców ufundowa?y radne Rady Miejskiej w Rad?owie: El?bieta Wi?niewska-Wo?niczka i Barbara Marcinkowska oraz so?tys Kazimierz Sarnecki. Tegoroczny turniej poprzedzi?y warsztaty bryd?owe w Domu Kultury w Biskupcach Rad?owskich zorganizowane z inicjatywy biskupianina z Gda?ska, arcymistrza Józefa Pochronia.

Szczegó?owe wyniki turnieju:

Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski