piÄ…tek, 06 marca 2015 13:30
Pierwsze spotkanie rad?owskich seniorówPodczas inauguracyjnego spotkania grupy seniorów „Bursztyny”, skupionych przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rad?owie, bibliotekarze przedstawili ofert? i propozycj? udzia?u seniorów w kulturalnych spotkaniach i zaj?ciach relaksacyjnych (wyjazdy do teatru, kina, wycieczki krajoznawcze, spotkania z niezwyk?ymi lud?mi, prelekcje prozdrowotne). Spotkaniu towarzyszy?a autorska promocja najnowszego tomiku poezji „Wiersze bielczanina” W?adys?awa Kurtyki oraz subtelna prezentacja muzyczna zespo?u „Celebrations” tworzonego przez uczniów Publicznego Gimnazjum w Rad?owie: Jakuba Kuczka, Dominik? Kuku?k?, Dominik? Piekarz, Aleksandr? Strza?k? i Mateusza Barana. Najbli?sze spotkanie grupy „Bursztyny” odb?dzie si? 12 marca o godz. 17.00, podczas wieczoru poetycko-muzycznego w rad?owskiej bibliotece. Grupa seniorów otwarta jest na kolejne osoby, które chc? aktywnie i przyjemnie sp?dza? czas. Zach?camy i zapraszamy nowych cz?onków.
***
Podczas spotkania seniorzy zasugerowali organizacj? zaj?? „tai chi”. Bibliotekarze nawi?zali ju? kontakt z instruktorem, a sal? udost?pni komendant OSP w Rad?owie Ksawery Stefa?czyk. Prosimy o zapisy (14) 678-20-62. By rozpocz?? zaj?cia, powinni?my zgromadzi? przynajmniej dziesi?? osób.

fot. Zbigniew Marcinkowski