WY?O?ENIE DO PUBLICZNEGO WGL?DU PLANU GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ

Å›roda, 04 marca 2015 11:50

Opracowanie planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Rad?ów

WY?O?ENIE DO PUBLICZNEGO WGL?DU PLANU GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ wraz z  PROGNOZ? ODDZIA?YWANIA NA ?RODOWISKO DLA PLANU GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ DLA GMINY RAD?ÓW

Na podstawie Ustawy  z  dnia  3  pa?dziernika  2008  r.  o  udost?pnianiu  informacji o ?rodowisku i jego ochronie, udziale spo?ecze?stwa w ochronie ?rodowiska oraz o ocenach oddzia?ywania na ?rodowisko (Dz. U. Nr 199, poz. 1227 ze zm.), informujemy, ?e wy?o?ono do publicznego wgl?du „Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Rad?ów” wraz z Prognoz? oddzia?ywania na ?rodowisko dla planu gospodarki niskoemisyjnej dla gminy Rad?ów ”.

Dokument jest wy?o?ony do wgl?du na okres 21 dni w Biurze Obs?ugi Klienta Urz?du Miejskiego w Rad?owie, ul. Kolejowa 7, 33-130 Rad?ów, w godzinach pracy urz?du, oraz na stronie internetowej Gminy Rad?ów pod adresem http://www.gminaradlow.pl.

Osoby i jednostki organizacyjne zainteresowane gospodark? niskoemisyjn? na obszarze gminy maj? prawo sk?ada? wnioski, zastrze?enia i uwagi do Planu Gospodarki Niskoemisyjnej. Uwagi prosimy sk?ada? osobi?cie, przesy?a? na adres Urz?du Miejskiego
w Rad?owie, ul. Kolejowa 7, 33-130 Rad?ów lub drog? mailow? na adres   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Osoba do kontaktu:

Joanna Kope?

Za??czniki:

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Rad?ów

Prognoza oddzia?ywania na ?rodowisko dla Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Rad?ów

Opinia Regionalnej Dyrekcji Ochrony ?rodowiska

Opinie Ma?opolskiego Pa?stwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego 9.02.2015 NS.9022.10.21.2015