Rybka z mora?em

sobota, 21 lutego 2015 17:18

Rybka z mora?emKolejn? atrakcj?  tegorocznych ferii dla dzieci z gminy Rad?ów,  by? wyst?p aktorów Studia Ma?ych Form Teatralnych Art-Re z Krakowa w Domu Kultury w Biskupicach Rad?owskich z teatraln? adaptacj? bajki Aleksandra Puszkina „Z?ota rybka”. Podczas spektaklu dzieci przenios?y si? nad nadbrze?ny kurort, gdzie swoja opowie?? rozpocz?? rybak. Opowiedzia? on o swoich losach, jego kapry?nej ?onie i towarzysz?cej im „Z?otej rybce”. Dzieci mia?y mo?liwo?? interaktywnego uczestnictwa w spektaklu. Zarzuca?y sieci z rybakiem, przywo?ywa?y „Z?ot? Rybk?” oraz wspólnie z aktorami ta?czy?y i ?piewa?y na scenie.  Przedstawienie z oryginaln? scenografi? oraz przepi?knymi strojami dostarczy?a wszystkim zgromadzonym dzieciom doskona?ej zabawy z du?? doz? humoru i jednocze?nie istotn? tre?ci?, gdzie u?wiadamia dzieciom mora? o znaczeniu uczciwo?ci i szacunku. Przestrzega przed zach?anno?ci?.

Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski