piÄ…tek, 13 lutego 2015 09:22

Luty w Placówce Wsparcia Dziennego Za oknem leniwa zima a Placówka…pe?na ?yciowej energii.
Z racji tego, ?e w ko?cu spad? ?nieg postanowili?my wykorzysta? go w pe?ni. Pocz?tkowym za?o?eniem by?o lepienie najwi?kszego ba?wana w mie?cie ale...wysz?o inaczej i ku zdziwieniu mieszka?ców rozp?tali?my prawdziw? bitw? ?nie?n?. Grunt, ?e wszyscy cali i szcz??liwi a szopka na rad?owskim rynku jeszcze sta?a, cho? w naszym odczuciu bardziej spe?nia?a funkcj? militarn? jako warownia :) Wspólnie sp?dzony czas to tak?e warsztaty umiej?tno?ci spo?ecznych.

W tym miesi?cu stawiamy na NEGOCJACJE. Jak doj?? do satysfakcjonuj?cego porozumienia bez agresji? Jak nie ulega? i nie szanta?owa? drugiej strony? Jak skutecznie negocjowa?? Cz??? I warsztatów negocjacji za nami, kolejne ju? w ?rod?. A wkrótce mediacje. W wolnych chwilach rozwijamy natomiast nasz twórczy potencja?, którego z ka?dym dniem wi?cej i wi?cej. Przekonacie si? o tym ju? wkrótce - przed nami akcja „Rad?ów dzieli si? mi?o?ci?”. Do zobaczenia !

Fotorelacja Placówka Wsparcia Dziennego w Rad?owie