wtorek, 23 grudnia 2014 13:59

PWD Rad?ówW dniu 21 grudnia podopieczni Placówki wraz z wychowawcami obchodzili uroczysto?? wigilijn?. Nie zabrak?o smaku pysznych krokietów, domowego barszczu, sernika z orzechami, makowca, zapachu pomara?czy, go?dzików i jod?y.  Staropolskim zwyczajem obdarowali?my si? ?yczeniami, odczytali?my Pismo ?w. i zasiedli?my do naszego wspólnego sto?u. Po wieczerzy na naszych wychowanków czeka?a niespodzianka…. prawdziwy koncert kol?d i pastora?ek, w wykonaniu muzyków wspó?pracuj?cych z tarnowskim teatrem, tarnowskim centrum kultury, recitalem o b?. Karolinie i studentów Akademii Muzycznej w Katowicach.

W ?wi?teczny nastrój wprowadzi?y nas d?wi?ki fortepianu, saksofonu, kontrabasu i prze?liczny g?os Pani Moniki Kuty.  Z jazzowym zaci?ciem zagrali dla nas Piotr Niedojad?o, Grzegorz P?cak oraz  Maciej Kitajewski. „Oj malu?ki, malu?ki” wykonane przez nasze dzieci s?ycha? by?o pewnie w samym niebie… Ten dzie? na d?ugo pozostanie w naszej pami?ci- ciep?y, spokojny, rodzinny, wyj?tkowy…. Nie by?by taki, gdyby nie cudowna atmosfera pe?na zaufania, rado?ci i mi?o?ci jak? wprowadzaj? nasi podopieczni. Dzi?kujemy Wam za to z ca?ego serca. W imieniu wychowawców i podopiecznych Placówki ?yczymy wszystkim ?wi?t Bo?ego Narodzenia pe?nych wiary, nadziei, szczerej rado?ci i ciep?a najbli?szych, a w Nowym Roku  kolejnych wyzwa? i nieko?cz?cej si? rado?ci ?ycia.

Wychowawcy

Fotorelacja ze spotkania