OTWARTY TURNIEJ SZACHOWY W WOLI RAD?OWSKIEJ

piÄ…tek, 05 grudnia 2014 13:16

Rad?ówZapraszamy wszystkich do udzia?u w Otwartym Turnieju Szachowym dzieci i doros?ych, który odb?dzie si? 14 grudnia br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Rad?owskiej od godziny 11:00. Szczegó?y w regulaminie.

OTWARTEGO TURNIEJU SZACHOWEGO W WOLI RAD?OWSKIEJ

14 GRUDNIA 2014 ROKU

1. ORGANIZATOR

- Urz?d Miejski w Rad?owie

- Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sportu, Rekreacji i Turystyki START w Rad?owie

- Firma WITOSPOL

- Zespó? Szkolno-Przedszkolny w Woli Rad?owskiej

2. TERMIN I MIEJSCE

Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci , m?odzie?y i doros?ych zostanie rozegrany w dniu 14.12.2014r. (niedziela) w sali gimnastycznej Zespo?u Szkolno- Przedszkolnego w Woli Rad?owskiej od godziny 11:00.

3. SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW

1)    System rozgrywek dla dzieci i m?odzie?y: szwajcarski na dystansie od 7-9 rund.

2)    System rozgrywek w kategorii OPEN: szwajcarski na dystansie od 7-9 rund.

3)    Czas gry wynosi na rozegranie jednej partii 30 minut (2x15 minut).

4)    W turnieju nie obowi?zuj posiadanie wa?nej licencji szachowej na 2014 r. oraz nie b?dzie pobierane wpisowe.

5)    Prawo do gry w turnieju szachowym dla dzieci i m?odzie?y posiada ka?dy szachista ze szkó? podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych bez wzgl?du na posiadan? kategori? szachow? i miejsce zamieszkania.

6)    Prawo gry w turnieju szachowym OPEN posiada ka?dy szachista bez wzgl?du na posiadan? kategori? szachow?, przynale?no?? klubow? i miejsce zamieszkania.

4. NAGRODY

Dla najlepszych szachistów i szachistek przewidziane s? nagrody rzeczowe (po 6 nagród rzeczowych ka?dej kategorii wiekowej). Ponadto organizator zapewnia pocz?stunek dla uczestników turnieju.

5, OBSADA S?DZIOWSKA

S?dzi? g?ównym turnieju b?dzie Wies?aw Kasperek z Tarnowa – zas?u?ony s?dzia klasy pa?stwowej przy pomocy s?dziów pomocniczych.

Komisja s?dziowska zabezpiecza w ca?o?ci sprz?t szachowy (szachy, szachownice, zegary) oraz laptop z programem szachowym do systemu szwajcarskiego wraz z drukark?.

6. ZG?OSZENIA

Zg?oszenia telefoniczne do turnieju nale?y zg?asza? do dnia 12 grudnia 2014 roku pod nr telefonu : 14 678 20 36. Natomiast zapisy w dniu rozpocz?cia zawodów tj. w dniu 14 grudnia 2014 roku od 10:00 do 10:45. Kto nie zg?osi si? w wyznaczonej godzinie mo?e by? dopuszczony do zawodów od II rundy.