?DS w Siedlcu - Mi?dzynarodowy dzie? tolerancji

czwartek, 27 listopada 2014 09:52

?DS w Siedlcu19 listopada 2014 roku podopieczni ?rodowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcu mieli okazj? zaprezentowa? swój aktorski talent  na du?ej scenie Sali Teatralno Kinowej im. Marii i Kazimierza Witkowskich w Niecieczy. Dzi?ki zaproszeniu Pani Dyrektor Marii Witkowskiej podopieczni mogli przedstawi? program artystyczny pt. „Pi?kno jest tam, gdzie si? je widzi” widzom z Publicznego Katolickiego Zespo?u Szkó? i Przedszkola w Niecieczy. Niew?tpliwi wyst?p na tak du?ej scenie, przed tak du?? publiczno?ci? by? bardzo stresuj?cy. Jednak ?wiat?o jupiterów nie przeszkodzi?o naszym wspania?ym aktorom zaprezentowa? wzruszaj?cego  programu, który uczy pokory, tolerancji i szacunku do odmienno?ci innych ludzi.

Pi?kna scenografia przygotowana przez uczniów tamtejszej szko?y by?a dope?nieniem wyst?pu zorganizowanego z okazji Mi?dzynarodowego Dnia Tolerancji. Po cz??ci artystycznej pouczaj?c? prelekcj? na temat tolerancji i stereotypów dotycz?cych osób borykaj?cych si? z problemami psychicznymi wyg?osi?a Zuzanna Gucwa – psycholog pracuj?cy w ?rodowiskowym Domu Samopomocy w Siedlcu. W tym miejscu pragniemy podzi?kowa? Dyrekcji, Pracownikom oraz Dzieciom i M?odzie?y z Katolickiego Zespo?y Szkó? i Przedszkola za mi?e przyj?cie, ?yczliwo?? oraz datki z?o?one  na rzecz naszego domu. Szczerze liczymy na dalsz? i owocn? wspó?prace. Przede wszystkim sk?adamy gor?ce podzi?kowania na r?ce  Pani Dyrektor Marii Witkowskiej, za umo?liwienie zaprezentowania si? w tak cudownym miejscu, za dobre serce, ?yczliwo?? i otwarcie na problemy osób niepe?nosprawnych, a tak?e za wieloletni wsparcie które otrzymujemy z jej r?k. Dzi?kujemy !!!

Fotorelacja ze spotkania