Turniej Niepodleg?o?ciowy w Pi?k? Siatkow? dziewcz?t

czwartek, 13 listopada 2014 07:56

Turniej Niepodleg?o?ciowy w Pi?k? Siatkow? dziewcz?tDnia 11 Listopada na Sali Gimnastycznej Zespo?u Szkó? w Rad?owie odby? si? Turniej Niepodleg?o?ciowy w Pi?k? Siatkow? dziewcz?t. W turnieju tym wzi??o udzia? 5 zespo?ów z terenu naszej gminy. Wszystkie grupy na co dzie? trenuj? w Miejsko Gminnej Akademii Sportu w Rad?owie. Mecze odbywa?y si? systemem ka?dy z ka?dym, przez co zespo?y rozegra?y a? 10 spotka?.

Spotkania toczy?y si? w przyjaznej atmosferze patriotycznego ?wi?ta. Najlepszym zespo?em turnieju okaza?a si? dru?yna Absolwentek, która wygra?a wszystkie spotkania prezentuj?c równy i wysoki poziom gry. Na kolejnych miejscach znalaz?y si? zespo?y Gimnazjum Rad?ów oraz Zabawa. Miejsca 4-6 zaj??y 2 zespo?y z Woli Rad?owskiej. Wyniki nie do ko?ca odzwierciedlaj? to co dzia?o si? na parkiecie. Poziom rozgrywek by? bardzo wyrównany i ka?dy zespó? pokaza? naprawd? spore umiej?tno?ci. Nad ca?o?ci? rozgrywek czuwa?, na co dzie? trener zawodniczek, Pan Kamil Sobota, który pe?ni? te? funkcj? s?dziego g?ównego zawodów. Na zako?czenie rozgrywek najlepsze zespo?y zosta?y nagrodzone okoliczno?ciowymi medalami oraz nagrodami indywidualnymi dla wyró?niaj?cych si? zawodniczek turnieju. Najlepsz? zawodniczk? turnieju zosta?a wybrana Joanna Pi?ta z zespo?u Absolwentek. Tytu? najlepszej zagrywaj?cej trafi? do Patrycji Oleksy z zespo?u z Zabawy. Najlepiej broni?c? zawodniczk? okaza?a si? Julia Smole? z Woli Rad?owskiej, której obrony wprowadza?y w zdumienie licznie zgromadzonych kibiców oraz zawodniczki. M?odzie? pokaza?a po raz kolejny ?e potrafi oddawa? si? pasji jak? jest sport. Siatkarski maraton trwa? ponad 5 godzin. Na twarzach uczestniczek pozosta? u?miech i zadowolenie z gry.

Turniej Niepodleg?o?ciowy w Pi?k? Siatkow? dziewcz?t