Ostatnia sesja Rady Miejskiej

Å›roda, 12 listopada 2014 09:53

Rad?ówW dniu 5 listopada 2014 roku odby?a si? ostatnia w kadencji 2010-2014 sesja Rady Miejskiej w Rad?owie. Pracom rady przewodniczy? Pan Piotr Kapera z Rad?owa, wiceprzewodnicz?cymi byli Dorota Buchacz z Niwki oraz Wies?aw G?owa z Przybys?awic. Radnymi byli Stanis?aw Baran z Zabawy, Stanis?aw Garncarz z Biskupic Rad?owskich, Pawe? Jachimek z Rad?owa, Wojciech Kogut z Woli Rad?owskiej, Jan Kordela z ??ki Siedleckiej, Roman Nowak ze Zdrochca, Grzegorz Rudzi?ski z Woli Rad?owskiej, Jan Rudzi?ski z Sanoki, Alicja ?led? z Wa?-Rudy, Piotr ?mia?kowski z Rad?owa, Edward Tomolik z Biskupic Rad?owskich oraz Józef Trytek z Rad?owa.

W obecnej kadencji rada podj??a ??cznie 436 uchwa?, radni zg?osili 106 interpelacji oraz zg?oszono 179 wolnych wniosków. Podczas ostatniej sesji podzi?kowania za mi?? i owocn? wspó?prac? z?o?y? radnym oraz so?tysom Burmistrz Rad?owa Zbigniew M?czka. W szczególny sposób podzi?kowa? on Skarbnikowi Gminy Rad?ów Panu Józefowi Aleksander oraz swojemu zast?pcy Panu Wies?awowi Armatysowi. Burmistrz Rad?owa oraz Przewodnicz?cy Rady Miejskiej Piotr Kapera wr?czyli wszystkim radnym pami?tkowe statuetki za prac? na rzecz lokalnych spo?eczno?ci. Podczas tej sesji podsumowano tak?e inwestycje, zrealizowane w tej kadencji. Odtworzono film zrealizowany przez nas, Rad?ów is beautiful (Rad?ów jest pi?kny), uj?cia gminy Rad?ów z lotu ptaka, zapoznano si? tak?e z gazetk? Podsumowanie Kadencji Samorz?du Gminy Rad?ów 2010-2014. Przewodnicz?cy Pan Piotr Kapera podzi?kowa? radzie, so?tysom oraz burmistrzom i Panu skarbnikowi za wspó?prac?, wr?czy? równie? kwiaty dla Pani Stanis?awy Lech w podzi?kowaniu za prac? na rzecz rady.

Fotorelacja z sesji Rady Miejskiej