Najpopularniejszy burmistrz Ma?opolski

niedziela, 09 listopada 2014 20:52
Najpopularniejszy burmistrz Ma?opolskiBurmistrz Miasta i Gminy Rad?ów pan Zbigniew M?czka w tegorocznym plebiscycie „Gazety Krakowskiej” uplasowa? si? na drugim miejscu w?ród najpopularniejszych burmistrzów Ma?opolski. Uroczysto?? odby?a si? 7 listopada w Teatrze im. Juliusza S?owackiego w Krakowie. Nagrody wr?czali: Przewodnicz?cy Stowarzyszenia Gmin i Powiatów  Ma?opolski Kazimierz Barczyk i redaktor naczelny „Gazety Krakowskiej” Wojciech Harpu?a.

- Wybór na „Najpopularniejszego Burmistrza Ma?opolski” jest dowodem ogromnego zaufania,  jakim obdarzyli  Pana g?osuj?cy oraz ?wiadczy o tym, i? spo?eczno?? gminy Rad?ów docenia Pa?skie dotychczasowe zaanga?owanie i prac? na rzecz swojej Ma?ej Ojczyzny. Serdecznie Panu gratuluj? otrzymania wyj?tkowego tytu?u, ?ycz?c kolejnych wyró?nie? i rosn?cego zaufania mieszka?ców do podejmowanych przez samorz?d lokalny inicjatyw – napisa? w okoliczno?ciowym adresie marsza?ek województwa ma?opolskiego Marek Sowa.

Burmistrz Zbigniew M?czka w swoim wyst?pieniu podzi?kowa? kapitule za wyró?nienie oraz wspomnia? o przyznaniu rad?owskiej ksi??nicy tytu?ów najlepszej biblioteki w Ma?opolsce w roku 2012 i 2014. Po tej informacji w?odarze gmin i miast Ma?opolski oraz zaproszeni go?cie, d?ugo nagradzali burmistrza brawami.

Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski