Nowy plac zabaw - Niepubliczne Przedszkole w Pasiece Otfinowskiej

czwartek, 06 listopada 2014 21:25

Plac zabawPrzy Niepublicznym Przedszkolu w Pasiece Otfinowskiej powsta? ogólnodost?pny plac zabaw. To ju? druga inwestycja, któr? zrealizowa?o Stowarzyszenie Rozwój Wsi Przybys?awice i Pasieka Otfinowska dla najm?odszych. Plac zabaw zosta? wspó?finansowany ze ?rodków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, osi 4 ,,Leader”, dzia?anie 413 ,,Wdra?anie lokalnych strategii rozwoju” z zakresu ma?ych projektów, obj?tego PROW na lata 2007-2013; to miejsce wypoczynku dla rodzin z dzie?mi oraz miejsce kszta?towania zdrowego stylu ?ycia poprzez ruch.

Plac zabaw posiada certyfikaty i atesty bezpiecze?stwa oraz regulamin korzystania z placu zabaw. Dzieci ciesz? si? z zamontowanych hu?tawek, spr??ynowców, lokomotywy oraz zestawu ze zje?d?alni?. Z nowego placu zabaw najch?tniej korzystaj? najm?odsi mieszka?cy Pasieki Otfinowskiej i Przybys?awic, ale równie? jest on otwarty dla dzieci z okolicznych miejscowo?ci.

Zdj?cia placu zabaw.