Dla takich chwil warto ?y?...

czwartek, 06 listopada 2014 09:45
SDS21 pa?dziernika podopieczni ?rodowiskowego Domu Samopomocy wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczk? do Ba?towskiego Kompleksu Turystycznego. Nasz? przygod? rozpocz?li?my o ?wicie. Podró? min??a szybko dzi?ki naszemu sympatycznemu kierowcy, Panu Zbyszkowi.
Na miejscu czeka?o na nas wiele atrakcji. Plan wizyty by? bardzo napi?ty. Kolejno zwiedzali?my park dinozaurów, prehistoryczne oceanarium, zwierzyniec, wiosk? czarownic, obejrzeli?my projekcj? filmu w kinie 5D oraz korzystali?my z parku rozrywki. Zabawa by?a przednia, bawili?my si? wszyscy jak dzieci. Najwi?cej emocji wzbudzi?a projekcja filmu 5D, oraz atrakcje oferowane przez park rozrywki. W drodze powrotnej zm?czeni ale pe?ni pozytywnej energii, zatrzymali?my si? na ma?y posi?ek w McDonald's.
W tym miejscu pragniemy jeszcze raz bardzo serdecznie podzi?kowa? wszystkim darczy?com, bez których wycieczka nie by?aby mo?liwa. Serdecznie dzi?kujemy Panu Janowi Pi?ta – firmie JANPOL – za bezp?atne udost?pnienie autokaru.

Fotorelacja z wycieczki.