piÄ…tek, 31 października 2014 13:42
Pokaz Shinkyokushin Karate w Zespole Szkó? w Rad?owie29 pa?dziernika w sali gimnastycznej Zespo?u Szkó? odby? si? pokaz Shinkyokushin Karate, który poprowadzi? jeden z najbardziej utytu?owanych przedstawicieli tej dyscypliny, zawodnik i s?dzia skali ?wiatowej Pan Wies?aw Gwizd. Wraz z nim swoje umiej?tno?ci zaprezentowali zawodnicy i zarazem cz?onkowie Klubu Shinkyokushin Karate z Tarnowa.
Spotkanie odby?o si? dzi?ki zaanga?owaniu Urz?du Miejskiego w Rad?owie, a zw?aszcza Burmistrza Pana Zbigniewa M?czki, który uczestniczy? w pokazie. Po?rednikiem mi?dzy szko?? i tarnowskimi zawodnikami by? Pan Robert Pojasek, by?y cz?onek tego klubu. Spotkanie mia?o na celu zach?cenie uczniów szko?y podstawowej i gimnazjum do podj?cia treningów Karate w filii tarnowskiego Klubu, która, mamy nadziej?,  powstanie w naszej szkole. Zapraszamy wszystkich ch?tnych do podj?cia tego trudu, który owocowa? b?dzie nie tylko podniesieniem sprawno?ci fizycznej, ale tak?e pozwoli kszta?towa? cechy charakteru takie, jak cierpliwo??, wytrwa?o?? w d??eniu do celu, poprawi samodyscyplin? i koncentracj?. Zapisy uczniów przyjmowane s? w sekretariatach szko?y podstawowej i gimnazjum.

Fotorelacja Piotr Ch?o?
pokaz Shinkyokushin Karate w ZS Rad?ów