Karate Drog? Zdrowia i Sukcesu

poniedziaÅ‚ek, 27 października 2014 10:41

?ród?o: www.wieslawgwizd.plStawianie sobie celów stosownie do predyspozycji i konsekwentne d??enie do nich jest wielk? umiej?tno?ci? gwarantuj?c? sukces i satysfakcj? z uzyskanych efektów. U dzieci i m?odzie?y coraz cz??ciej mo?na zauwa?y? brak cierpliwo?ci i konsekwencji w dzia?aniach. W zwi?zku ze zmienno?ci? otaczaj?cego nas ?wiata ludzie m?odzi oczekuj? od siebie niemal?e natychmiastowych efektów swoich dzia?a?. Spraw? oczywist? jest jednak, ?e takowych osi?gni?? nie da si? osi?gn?? w krótkim czasie co natychmiastowo przeradza si? w rozczarowanie i frustracj?. Dlatego wa?ne jest aby?my w?ród naszych dzieci i m?odzie?y kszta?towali cechy takie jak wytrwa?o??, samodyscyplina oraz koncentracja.

Wychodz?c naprzeciw tym potrzebom w naszej Gminie postanowili?my zakrzewi? jedn? z pi?kniejszych dyscyplin jak? jest Karate. Dnia 29 pa?dziernika (?roda) w Sali Gimnastycznej ZS w Rad?owie odb?dzie si? pokaz Shinkyokushin  Karate który poprowadzi jeden z najs?ynniejszych przedstawicieli tej dyscypliny zawodnik skali ?wiatowej Shihan Wies?aw Gwizd. Pokaz dla szko?y podstawowej odb?dzie si? o godzinie 12.15. Po przedstawieniu dla uczniów ze szko?y podstawowej nast?pi pokaz dla uczniów szkó? gimnazjum i starszych. Wszystkich ch?tnych zapraszamy do udzia?u w pokazie. Po pokazach b?dzie mo?na zapisa? si? na zaj?cia które prowadzone b?d? na terenie naszej Gminy. Zapisy b?d? równie? prowadzone w pó?niejszym terminie.

?ród?o: www.wieslawgwizd.pl