sobota, 25 października 2014 17:26
Duma ze swoich dzieci….W rad?owskiej bibliotece 23 pa?dziernika odby?a si? gala utalentowanych uczniów z terenu gminy Rad?ów, podczas  której burmistrz Zbigniew M?czka i przewodnicz?cy Rady Miejskiej Piotr Kapera oraz kierownik gminnej o?wiaty Konrad Rudzi?ski wr?czyli uczniom - za wybitne wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, osi?gni?cia w konkursach i olimpiadach - wyró?nienia, nagrody pieni??ne i upominki. Wybitnych uczniów nagrodzili te? cz?onkowie M?odzie?owej Rady Miejskiej.
Nagrody burmistrza Rad?owa dla uczniów szkó? podstawowych otrzymali:

Weronika Hajdas, Anna Garncarz, Klaudia Wojcieszek, Arkadiusz Kusior, Bart?omiej Liro, Kinga Nasiadka, Aleksandra Ma?ek, Iwona Nasiadka, Wiktor Kryzia, Magdalena Dulian, Daria ?urowska, Adrian Kowal, Paulina Pojasek, Norbert Kucmierz i Paulina Lechowicz.

Gimnazjum:

Anna Liro, Wojciech Lechowicz, Agnieszka Marcinkowska, Natalia Wójcik, Sebastian Wo?niak, Natalia Patulska, Krystian Radamski, Mateusz Ma?lak, Angelina Wcis?o, Natalia Liro, Joanna Jachimek, Szymon Antosz, Ma?gorzata Janicka, Micha? Gostek, Pawe? Urbanek i Dominika Koco?.

Nagroda M?odzie?owej Rady Miejskiej w Rad?owie dla ucznia szko?y podstawowej:

Bartosz Nowak

Publicznych gimnazjów:

Adam Szczepa?ski, Dominika Kuku?ka, Jakub Bieryt, Mateusz Kordela, Dawid Kuklewicz, Konrad Grabowski, Bart?omiej Pad?o i Sebastian Kud?a.

Zespo?u szkó? ponadgimnazjalnych:

Jakub Kasperowicz, Sylwia Kozyra i Mateusz Szot.

-Najwi?kszym szcz??ciem rodziców jest duma ze swoich dzieci, tej dumy dzi? drodzy rodzice wam gratuluj?. Gratulacje przekazuj? przede wszystkim m?odzie?y. Cieszy mnie, ?e utalentowanej i zdolnej m?odzie?y, o ró?norodnych zainteresowaniach, w naszej gminie nie brakuje. ?ycz? wam powodzenia w rozwijaniu swoich pasji oraz tego by?cie dobrze wykorzystali swój potencja? w przysz?o?ci – powiedzia? w wyst?pieniu do zebranych burmistrz Zbigniew M?czka.

Organizatorem pi?knej gali by? kierownik Konrad Rudzi?ski, a poprowadzi? j? przewodnicz?cy Komisji O?wiaty i Kultury Pawe? Jachimek Opraw? muzyczn? wieczoru zapewni? duet Ania Piotrowska (wokal) i Grzegorz Gawe?ek (piano).

Fot. Zbigniew Marcinkowski