piÄ…tek, 17 października 2014 15:08

?lubujemy…. - ZS Rad?ówW Szkole Podstawowej w Rad?owie odby?a si? 17 pa?dziernika uroczysto?? ?lubowania klas pierwszych. Pasowania na uczniów dokona? dyrektor Marek Urbanek.

Uczniowie klas pierwszych Szko?y Podstawowej w Rad?owie z?o?y?y uroczyste ?lubowanie, przyrzekaj?c godnie reprezentowa? szko??, sumiennie wype?nia? obowi?zki ucznia oraz okazywa? szacunek wychowawcom, nauczycielom, rodzicom i kolegom.
Go??mi szkolnego wydarzenia byli: przewodnicz?cy rady miejskiej Piotr Kapera, nauczyciele, rodzice, pracownicy szko?y i uczniowie. Pierwszoklasi?ci zaprezentowali udany   i pomys?owy program artystyczny do którego przygotowa?y ich panie wychowawczynie Danuta Kozio? i Urszula Szczupa?. Z okazji ?wi?ta uczniowie klas pierwszych otrzymali  pami?tkowe dyplomy, upominki i niespodziank? od burmistrza miasta Zbigniewa M?czki.

Fot. Zbigniew Marcinkowski