Zosta? producentem energii elektrycznej na w?asne potrzeby i oszcz?dzaj !!!

poniedziaÅ‚ek, 29 wrzeÅ›nia 2014 15:28

Skorzystaj z bezzwrotnej dotacji na zakup i monta? instalacji fotowoltaicznych w programie „PROSUMENT” z NFO?iGW (Narodowego Funduszu Ochrony ?rodowiska i Gospodarki Wodnej)

Burmistrz Gminy Rad?ów serdecznie zaprasza mieszka?ców na spotkanie: „Dofinansowanie domowych instalacji fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej na w?asne potrzeby ka?dego gospodarstwa domowego”. Tematem spotkania b?dzie przedstawienie mo?liwo?ci i zasad skorzystania z programu NFO?iGW "PROSUMENT". Program ten za po?rednictwem Gminy daje mo?liwo?ci uzyskania bezzwrotnego dofinansowania do ceny zakupu i monta?u instalacji FOTOWOLTAICZNYCH, dzi?ki którym mo?liwa jest produkcja pr?du elektrycznego na potrzeby w?asne gospodarstwa.

Spotkanie odb?dzie si? w pi?tek 10 pa?dziernika 2014 r. o godz. 18.30 w Restauracji Rad?owskiej w Rad?owie

To nie s? „solary”… Instalacje fotowoltaiczne s?u?? do produkcji pr?du elektrycznego ze s?o?ca. Pod wp?ywem ?wiat?a dziennego panele fotowoltaiczne wytwarzaj? pr?d elektryczny, z którego zasilamy  urz?dzenia zarówno w domu jak i ca?ym gospodarstwie w zale?no?ci od mocy zamontowanej instalacji, a nadwy?k? niewykorzystanej energii sprzedajemy do Zak?adu Energetycznego. Monta? instalacji fotowoltaicznej nie wymaga przeróbek domowej instalacji elektrycznej. Na spotkaniu obecni b?d? przedstawiciele firmy specjalizuj?cej si? w pozyskiwaniu dotacji na budow? instalacji Odnawialnych ?róde? Energii. Firma dzia?a w ca?ej Polsce, ma bogate do?wiadczenie i wiedz? zwi?zan? zarówno z aspektami technicznymi jak i finansowymi. Podczas spotkania przedstawione zostan? aktualne informacje na temat instalacji fotowoltaicznych i korzy?ci dla mieszka?ca wynikaj?ce z produkcji energii elektrycznej na w?asne potrzeby.

Tematem spotkania b?dzie jak:

-  Produkowa? pr?d elektryczny na w?asne potrzeby

-  Nie p?aci? rachunków za pr?d lub maksymalnie zmniejszy? ich wysoko??

-  Wysokie oszcz?dno?ci uzyskamy na min. kolejne 30 lat

-  Obni?y? koszty funkcjonowania gospodarstwa

-  Skorzysta? z bezzwrotnej dotacji i preferencyjnego finasowania zakupu i monta?u instalacji

-  Jak skorzysta? z programu PROSUMENT

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Pobierz Wniosek zg?oszenie do Programu, wydrukuj i wype?nij, zabierz ze sob? na spotkanie.

WARTO – oszcz?dzaj na s?o?cu!

Wi?cej informacji :

Dariusz Ciocho? - 601-888-969