sobota, 16 kwietnia 2011 09:14

Pod Gwiazd?Rad?owska apteka jest najstarsz? placówk? nie tylko w Rad?owie, ale równie? w regionie. Za?o?ona zosta?a przez Zygmunta Kozickiego w kwietniu 1891 roku. Z tej okazji burmistrz Zbigniew M?czka i wiceburmistrz Wies?aw Armatys odwiedzili Jubilatk? i z?o?yli Pani mgr farm. Boles?awie Kozickiej gratulacje. - Z prawdziw? satysfakcj? sk?adam na Pani r?ce serdeczne gratulacje z okazji tak dostojnego Jubileuszu Pa?stwa Rodzinnej Apteki „Pod Gwiazd?”, której historia si?ga XIX wieku. Pa?stwa wysoki poziom pracy, tradycja, odpowiedzialne i ?arliwe wype?nianie obowi?zków oraz elegancki i fachowy styl pracy, przysparzaj? Pa?stwu po dzi? dzie? zas?u?onego szacunku i zaszczytu - tu historia przenika si? ze wspó?czesno?ci?. ?ycz? zdrowia, dalszej sympatii ludzkiej, samych dobrych dni oraz satysfakcji z ?ycia wype?nionego jak?e po?ytecznej i pi?knej s?u?by cz?owiekowi – napisa? w okoliczno?ciowym adresie burmistrz Zbigniew M?czka. Na pami?tk? jubileuszu przekazano w?a?cicielce najstarszej apteki bukiet czerwonych ró?, uroczy tom poezji i obraz „Rad?owskie maki”.