Pracowite wakacje

piÄ…tek, 19 wrzeÅ›nia 2014 09:50
Pracowite wakacjeDla Zespo?u Szko?y Podstawowej i Przedszkola w Niwce wakacje by?y okresem intensywnych prac remontowych, maj?cych na celu poprawienie warunków lokalowych i podniesienie  standardu placówki.
Powsta?a nowa szatnia dla przedszkola, dzi?ki czemu jeden z oddzia?ów zyska? dodatkowy metra?. Ca?kowicie odnowiono sale do nauki klas m?odszych. Pomalowane ?ciany, wycyklinowany, l?ni?cy parkiet, kolorowe zas?ony i inne dodatki sprawi?y, ?e zyska?y one nowy, przytulny wygl?d, zach?caj?cy do pracy, zabawy i nauki. Od?wie?ono równie? ?ciany na szkolnych korytarzach. Prace trwa?y prawie do ostatnich dni wakacji, a rozpocz?cie roku szkolnego w terminie by?o mo?liwe dzi?ki zaanga?owaniu i wyt??onej pracy wielu osób. Szczególne wyrazy uznania nale?? si? rodzicom, którzy zakupili farby, pani Dorocie Buchacz za dodatkowe wsparcie finansowe oraz pani Marzenie Pta?nik za przekazanie ?rodków czysto?ci. Dzi?kuj?c, nie mo?na zapomnie? o panu Burmistrzu Zbigniewie M?czce, który pozyska? r?ce do pracy w osobach z Zak?adu Karnego. Cieszymy si?, ?e nasza szko?a pi?knieje. Chcemy, by zadbane, przytulne wn?trza by?y dope?nieniem przyjaznej atmosfery od lat obecnej w tym miejscu.