Akcja 'Smak Pomocy' w RDN

Å›roda, 10 wrzeÅ›nia 2014 12:07

RDN10 wrze?nia we ?rod? rusza aukcja internetowa, z której dochód przeznaczony jest na pomoc chorym dzieciom, podopiecznym Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Tarnowskiej. Do zdobycia jest wiele atrakcyjnych przedmiotów, m. in. gad?ety z autografami skoczków narciarskich, pi?karzy Wis?y Kraków czy tarnowskich ?u?lowców. Ka?da udana licytacja to pomoc dla chorych dzieci: Okazuje si?, ?e czasami barier? nie do pokonania dla rodziców chorych dzieci jest nawet 2,5 tysi?ca z?otych. Je?eli rodzina, której chcemy pomóc dostanie tak? sum? pieni?dzy jest szansa ?e ich córka, która od 6 lat le?y zacznie chodzi? - mówi Mariusz Ku?, dyrektor Biura promocji Radia RDN Ma?opolska i RDN Nowy S?cz...

Aukcja na rzecz chorych dzieci rozpocznie si? 10 wrze?nia i potrwa do ko?ca miesi?ca. Co tydzie? b?dzie mo?na wylicytowa? nowe przedmioty. Cz??? pieni?dzy przeka?emy tak?e na rehabilitacj? pracownika Grupy Azoty. Linki do aukcji pojawi? si? na naszej stronie www.rdn.pl ju? w ?rod? 10 wrze?nia. A ju? dzi? mo?ecie Pa?stwo zobaczy? pierwsze z licytowanych przedmiotów. http://www.rdn.pl/index.php/kultura/7347-aukcja-smak-pomocy

Fina? akcji 'Smak Pomocy' odb?dzie si? 4 pa?dziernika przy Centrum Sztuki Mo?cice. Zorganizujemy wtedy wielkie gotowanie z gwiazdami telewizyjnych programów kulinarnych.

Mariusz Ku?

Radio RDN