Sukces naszych Koszykarzy !!!

Å›roda, 03 wrzeÅ›nia 2014 09:39
1 Wrze?nia na obiekcie " Orlik " w Mo?cicach rozegrano mocno obsadzony turniej koszykarski , w którym wzi??a udzia? dru?yna z?o?ona z zawodników z naszej gminy. "Fina? Wakacji z Koszykówk? "  organizowany zosta? po raz 3 i cieszy si? co raz to wi?ksz? popularno?ci?. Do turnieju przyst?pi?o 12 dru?yn . Zespo?y zosta?y podzielone na dwie grupy po 6 dru?yn. Po dwie najlepsze dru?yny awansowa?y do pó?fina?ów. Nasza dru?yna o bardzo sportowo brzmi?cej nazwie "BUCHAJE"  awansowa?a do pó?fina?u z 1 miejsca i w swoim pó?fina?owym  meczu pokona?a zespó? OLD STARS 5:4  awansuj?c tym samym  do wielkiego Fina?u. W Finale po ciekawym spotkaniu nasz zespó? uleg? dru?ynie DBDT 5:13 tym samym zajmuj?c drugie miejsce w ca?ym turnieju. Zespó? nasz wyst?pi? w sk?adzie : Marek Bo?ek, Jacek Jurczak , Mirek Bo?ek , S?awomir Bro?ski. Poczast turnieju rozegrano te? kilka konkurencji indwydualnych w których liczy?a si? technika wykonania oraz indywidualne  umiej?tno?ci zawodników. W tych konkurencjach równie? w czo?ówce uplasowali si? nasi zawodnicy ( Marek Bo?ek 3 miejsce w konkurencji "SKILLS CHALLENGE" , Jacek Jurczak 4 miejsce w konkursie rzutów za 3 pkt). Naszym zawodnikom gratulujemy osi?gni?tego wyniku i ?yczymy dalszych sukcesów na koszykarskich parkietach.