Brawo brze?niczanki!

poniedziaÅ‚ek, 01 wrzeÅ›nia 2014 07:12

DO?YNKI POWIATOWE W CI??KOWICACHTegorocznym do?ynkom powiatowym, które odby?y si? w Ci??kowicach, towarzyszy?a gwarna muzyka, niezwyk?y koloryt wie?ców na tle ci??kowickich wzgórz oraz zapach ?wie?ych kwiatów i zió?. W tej wyj?tkowej scenerii rozstrzygni?ty zosta? Powiatowy Konkurs Wie?ca Do?ynkowego. Spo?ród szesnastu zaprezentowanych dzie?, doskona?y klasyczny wieniec z najmniejszego so?ectwa w gminie Rad?ów, zosta? najwy?ej oceniony. Grupie wie?cowej „Brze?niczanki” z Brze?nicy przyznano zas?u?enie pierwsze miejsce. Dumni jeste?my z sukcesu, a sympatycznym paniom z Brze?nicy, które z tak spontaniczn? rado?ci? przyj??y werdykt jury, najszczerzej gratulujemy.

Grupie wie?cowej z Brze?nicy towarzyszyli: burmistrz Zbigniew M?czka, radny powiatowy Marek Podraza z ma??onk? Teres?, Jerzy i Marta Kaczówkowie, so?tys Brze?nicy Józef Siko? i so?tys Niwki Józef Mistak.

Fotorelacja Zbigniew Marcinkowski