poniedziaÅ‚ek, 04 sierpnia 2014 06:59

„Zr?czne” wakacje w biblioteceZaj?czki, kurki, bransoletki, naszyjniki, kolczyki i serwetki wydziergane szyde?kiem, to efekt pracy na zaj?ciach w bibliotece w Woli Rad?owskiej podczas letniej przerwy w nauce. Pierwsze kroki zosta?y postawione równie? w innych robótkowych technikach, takich jak papierowa wiklina, quilling, a za spraw? plastyczki Anety ?urek zg??biamy obecnie tajniki wiedzy makramowej, filcowania i wykonania kwiatów z bibu?y. „Zr?czne r?ce”, bo pod tak? nazw? funkcjonuj? warsztaty w bibliotece, s? kontynuowane po feriach w 2014 roku i skupiaj? coraz wi?ksz? i m?odsz? grup? uczestniczek. Teraz warsztaty odbywaj? si? w dwóch grupach w pi?tki, a kiedy jest taka potrzeba to cz??ciej. Cz?sto te? dziewczynki przychodz? po wskazówki indywidualnie, w inne dni. Cieszy fakt, ?e dzieci ch?tnie bior? udzia? w kreatywnych zaj?ciach, wymagaj?cych skupienia i cierpliwo?ci. Nowe, ch?tne osoby s? mile widziane, które serdecznie zapraszamy.