Ognisko integracyjne i ?niadanie na trawie

czwartek, 24 lipca 2014 11:49

SDS Siedlec

9 lipca br. podopieczni oraz opiekunowie ?rodowiskowego Domu Samopomocy w Siedlcu zorganizowali spotkanie integracyjne, w którym uczestniczyli wychowankowie Placówki Wsparcia Dziennego w Rad?owie. Podczas spotkania zapalili?my grilla i zjedli?my smaczne kie?baski. Oprócz tego wspólnie  integrowali?my si? przy ró?nych ciekawych zabawach i grach sportowych. Podopieczni Placówki Wsparcia Dziennego poznali  zwyczaje i funkcjonowanie naszego O?rodka. Mile sp?dzone chwile zostan? na d?ugo w naszej pami?ci. Ju? nie mo?emy doczeka? si? kolejnego spotkania.

Równie? 17 lipca nie brakowa?o atrakcji dla naszych podopiecznych, poniewa?  udali?my si? na piknik. Jako miejsce wypoczynku wybrali?my park przy Zespole Szkó? Ponadgimnazjalnych w Rad?owie. Pogoda by?a znakomita, ziele? i pi?kno otaczaj?cej przyrody pozwoli?y nam si? zrelaksowa? i aktywnie wypocz??. ?niadanie na trawie rozpocz?li?my od pysznych kanapeczek i porannej kawki, po czym aktywnie sp?dzili?my czas podczas gier i zabaw ruchowych. By?y to cudowne chwile sp?dzone w mi?ej i przyjaznej atmosferze.