poniedziaÅ‚ek, 07 lipca 2014 06:55

KOCHANI !

Czy wiecie jaki fascynuj?cy jest ?wiat? Ilu wspania?ych ludzi mo?na spotka? podró?uj?c po ?wiecie? Ile pi?knych i zadziwiaj?cych rzeczy mo?na zobaczy?  i pozna?? Chcieliby?my zabra? Was w niezwyk?? podró? dooko?a ?wiata, podczas której odwiedzimy a? dziesi?? krajów rozrzuconych na trzech kontynentach. Wkrótce wybierzemy si? do Afryki, Azji i Ameryki Po?udniowej. Cho? nie b?d? to zwyk?e wakacje z plecakiem czy walizk? to gwarantujemy Wam ?wietn? zabaw?. Wspólnie poznamy odleg?e kraje, dowiemy si? jak sp?dzaj? czas wolny dzieci, w jakich domach mieszkaj?, w co lubi? si? ubiera?, co pysznego jedz?, a przede wszystkim w co si? bawi?. Nauczymy si? gier i zabaw i b?dziemy si? bawi? jak dzieci w Wietnamie, Mongolii, Nepalu, Indonezji, Ghanie, Zambii, Algierii, Boliwii, Gwatemali i Peru. Mamy nadziej?, ?e b?dziecie si? bawi? równie dobrze jak Wasi rówie?nicy w tych krajach. Dowiecie si? tak?e, ?e ka?de dziecko na ?wiecie ma takie same prawa zagwarantowane przez Konwencj? o Prawach Dziecka, przyj?t? przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1989 r. i ka?de jest tak samo wyj?tkowe.  A gdy ju? zwiedzimy ?wiat i wrócimy w naszych zabawach do Polski - wyruszymy na prawdziw? wycieczk?- dok?d? Niespodzianka! :)

Ponadto przygotowali?my dla Was konkurs „ 25 lat Konwencji o Prawach dziecka- Wszystkie dzieci maj? prawo do szcz??cia” – prace wykonane dowoln? technik?
(prace plastyczne, literackie, utwory muzyczne) sk?adamy do 28.07.2014 w siedzibie Placówki. Najlepsze prace nagrodzimy- Zapraszamy do udzia?u :)

Wszystko to w pierwszym miesi?cu wakacji- lipcu…

Zapraszamy Was zatem do Placówki Wsparcia Dziennego w Rad?owie na wakacyjne przygody:

Poniedzia?ek: 15:00- 19:00

Wtorek - Pi?tek: 12:00- 16:00

A w sierpniu - kolejna niespodzianka :)

Do zobaczenia wkrótce!