Oldboje charytatywnie

piÄ…tek, 27 czerwca 2014 07:29

Dyplom OLD BOYS Rad?ów6 Czerwca 2013 roku w Lisiej Górze odby? si? Charytatywny Turniej Oldbojów. Oldboje 35+ grali w grupie ?mierci, maj?c za rywali: Oldboje Topicar, Oldboje z Woli Rz?dzi?skiej i Oldbojów Tarnovii. Oldboje 35+ pokonali dru?yn? Topicara 2-0, dru?yn? z Woli Rz?dzi?skiej 2-1 i zremisowali z dru?yn? Tarnovii 0-0, co da?o im pierwsze miejsce w grupie i fina?, w którym spotkali si? z Iskr? Tarnów. Mecz zako?czy? si? wynikiem 2-2, a o zwyci?stwie zadecydowa?y rzuty karne, w których Oldboje z Rad?owa pokonali rywali 3-1. Kadra Oldboji z Rad?owa: Marek Pochro? - bramkarz, Wojciech Mi?tak, Tomasz Nowak, Marek Machalski, Maciej Habry?o, Krzysztof ?o?, Robert Bieryt, Rafa? ?oboda, Grzegorz Szkar?at, Jan Kordela. Ca?y turniej odbywa? si? w mi?ej atmosferze, ale zadziorno?? i ofiarno?? zawodników powodowa?a urazy kilku zawodników, nie tylko z naszej dru?yny, mimo to by?o warto! Jest to pierwsze tak znacz?ce osi?gni?cie naszej dru?yny. Fajna sprawa, je?eli chodzi o taki turniej charytatywny, gdy? mo?na przy sportowej rywalizacji pomóc potrzebuj?cym. Chylimy czo?a w kierunku organizatorów.

Wi?cej informacji - oficjalna strona Oldboys Lisia Góra

Z pi?karskim pozdrowieniem.