piÄ…tek, 13 czerwca 2014 12:25

Turniej

Wakacje coraz bli?ej. W ko?cu nastanie d?ugo wyczekiwane przez wszystkich uczniów zako?czenie roku szkolnego, a tym samym zas?u?ony odpoczynek po trudach dziesi?ciomiesi?cznych zmaga? o zdobywanie wiedzy i dobrych stopni. Jak najlepiej wykorzysta? ten czas? Dekanalny Duszpasterz M?odzie?y dekanatu rad?owskiego ks. Marcin Minorczyk zaprasza na II Turniej Sportowy, który odb?dzie si? ju? 28.06.2014r., a wi?c w pierwsz? sobot? wakacji! Spotkanie to jest kolejn? ju? inicjatyw? integracji m?odych ludzi, zapocz?tkowan? w ubieg?ym roku. Jej powodzenie oraz pozytywna odpowied? m?odzie?y zaowocowa?a jednak rozszerzeniem zawodów. W najbli?szym turnieju do wygrania b?dzie nie jeden a… dwa z?ote medale B?. Karoliny Kózkówny, w dwóch ró?nych dyscyplinach – siatkówce i pi?ce no?nej. M?odzi ludzie z ró?nych parafii dekanatu rad?owskiego b?d? mieli okazj? lepiej si? pozna? i zmierzy? ze sob? w umiej?tno?ciach sportowych, a tak?e w 100. rocznic? m?cze?skiej ?mierci B?. Karoliny zbli?y? do postaci Patronki Turnieju.
Nie wahaj si? d?u?ej, zapisz si? ju? dzi?! Gdzie? Zawody odb?d? si? na „Orliku” przy Zespole Szkó? w Zabawie. Regulamin i karta zg?oszenia znajduje si? na stronie www.sanktuarium zabawa.pl. Do kiedy? Zapisy przyjmowane s? do 26.06.2014r., jednak im wcze?niej, tym lepiej!
Nie przegap takie okazji! Zacznij w aktywny sposób swoje wakacje. Niech niewielkie do?wiadczenie lub brak wiary w swoje mo?liwo?ci nie b?d? wymówk?. Pami?taj - je?li nie uwierzysz w to, ?e mo?esz wygra?, przegrasz zanim zaczniesz biec.