czwartek, 12 czerwca 2014 10:58

Sala

Niezmiernie mi?o nam poinformowa?, i? w dniu 9 czerwca br. rozpocz?li?my realizacj? projektu pod nazw? „Modernizacja sali prób oraz utworzenie mini studia nagra? wraz z wyposa?eniem”, wspó?finansowanego ze ?rodków PROW na lata 2007-2013.

Celem realizacji projektu jest stworzenie miejsca do rozwijania swoich pasji i talentów muzycznych, rozwijanie aktywno?ci spo?eczno?ci lokalnej, podniesienie walorów artystycznych zespo?ów muzycznych znajduj?cych si? na obszarze LSR i jako?ci wykonywanych przez nie utworów muzycznych poprzez modernizacj? i kompleksowe wyposa?enie sali prób oraz utworzenie mini studia nagra?.

Rad?owskie Forum Rozwoju realizuje swoje cele poprzez wspieranie rozwoju infrastruktury dla poprawy ?ycia mieszka?ców, wspieranie rozwoju bazy kulturalnej oraz poprzez prowadzenie warsztatów i szkole? o charakterze edukacyjnym dla mieszka?ców, organizacji ognisk artystycznych, kó?ek zainteresowa?, kultywowanie miejscowych tradycji i r?kodzie?a ludowego.

G?ównym celem muzycznej ?wietlicy organizowanej przez stowarzyszenie Rad?owskie Forum Rozwoju jest racjonalne zagospodarowanie wolnego czasu ka?dej korzystaj?cej ze ?wietlicy osoby. Wychowanie muzyczne odgrywa wa?n? rol? we wszechstronnym rozwoju cz?owieka. Dlatego od ponad roku, we wspó?pracy z Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Rad?owie, Stowarzyszenie w swojej pracy z powodzeniem stosuj? integracj? takich form pracy jak: ruch, ?piew, taniec oraz po??czenie muzyki i plastyki.

W ramach realizacji przedsi?wzi?cia zaplanowano remont po??czony z modernizacj? pomieszczenia pe?ni?cego funkcj? ?wietlicy muzycznej wraz z jej wyposa?eniem.

Termin oddania sali prób przewidziany jest na koniec czerwca 2014 r.

Rafa? Cegielski

Projekt wspó?finansowany ze ?rodków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013