Pi?kno ziemi rad?owskiej

wtorek, 10 czerwca 2014 07:14

Pi?kno ziemi rad?owskiejW rad?owskiej bibliotece uroczy?cie wr?czono dyplomy i nagrody laureatom konkursu fotograficznego og?oszonego dla uczniów szkó? podstawowych Ma?opolski. M?odzi fotograficy ze Szko?y Podstawowej w Rad?owie pod opiek? nauczycielek: Danuty Sygnarowicz i Doroty Stono wzi?li udzia? w projekcie „Ma?opolska – Moje miejsce na ziemi, moja ma?a ojczyzna”. Efektem zaj?? s? prace ukazuj?ce pi?kno przyrody ziemi rad?owskiej.  Komisja konkursowa w sk?adzie Mariusz Stepek i Mariusz Podraza wy?oni?a spo?ród licznie  z?o?onych prac pi?? najlepszych  i przyzna?a nast?puj?ce miejsca: I dla Laury Magiera, II Kai Sobo?, a III dla Darii ?urowskiej. Ponadto przyznano dwa wyró?nienia: Klaudii Firszt i Darii ?urowskiej. Zwyci??czynie konkursu przedstawi?y w?asne prace i opowiedzia?y o swojej pasji tworzenia. Zapraszamy do obejrzenia prac, które prezentowane s? w bibliotece. Wystawa potrwa do ko?ca czerwca.