poniedziaÅ‚ek, 04 kwietnia 2011 10:41

ZAPRASZAMY

do udzia?u w projekcie szkoleniowym wspó?finansowanym przez Uni? Europejsk? w ramach Europejskiego Funduszu Spo?ecznego

"KSZTA?CENIE AUTOSTRAD? NOWYCH MO?LIWO?CI"

Pracujesz i chcesz zdoby? nowe kwalifikacje? We? udzia? w cyklu szkole?, warsztatów oraz doradztwie zawodowym umo?liwiaj?cych podniesienie lub nabycie nowych kwalifikacji zawodowych. Oferowane wsparcie obejmuje udzia? w:
Kursie z jednego wybranego zakresu tematycznego:
1. HACCP
2. Projektowanie i aran?acja wn?trz
3. Europejski Certyfikat Kompetencji Informatycznych (ECCC)
4. Grafika kompuerowa dla fotografów
5. Tworzenie stron www
6. Rachunkowo?? komputerowa
7. Florystyka
8. Pami?tki – metodami decoupage i filcowania

warsztatach: Technologie Informatyczne – kurs obs?ugi komputera i Internetu (40 godzin)
warsztatach: Kreowanie Wizerunku – autoprezentacja, wiza? (16 godzin) oraz
doradztwo zawodowe: Indywidualne i grupowe.

Zapewniamy materia?y szkoleniowe (m.in. pendrive, podr?czniki), posi?ek oraz do?wiadczon? kadr? trenerów.

W projekcie mog? wzi?? udzia? osoby pracuj?ce zamieszka?e na terenie woj. Ma?opolskiego z powiatów: boche?ski, brzeski, d?browski, tarnowski, m. Tarnów, gorlicki, nowos?decki, m. Nowy S?cz, limanowski.
Zaj?cia b?d? odbywa? si? 2-3 razy w tygodniu poza godzinami pracy oraz w weekendy. Udzia? w szkoleniu jest wspó?finansowany w 90% z Programu Operacyjnego Kapita? Ludzki. Jednorazowa op?ata obejmuj?ca udzia? we wszystkich us?ugach stanowi jedynie 10% warto?ci projektu i wynosi 200-240 z? (w zale?no?ci od wybranych kursów oraz us?ug dodatkowych).

Liczba miejsc ograniczona (decyduje kolejno?? zg?osze?).
Zapisy w siedzibie biura projektu w Tarnowie: Lechaa Consulting Sp.z o.o. ul. Mo?cickiego 12, (budynek Tarnowskiej KANY pok. 26, II pi?tro), obok Sanepidu.

Biuro rekrutacyjne pracuje do poniedzia?ku do pi?tku w godz. 8:00 – 18:00; tel./fax. 14 688 81 15; e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamujÄ…cymi. W przeglÄ…darce musi być wÅ‚Ä…czona obsÅ‚uga JavaScript, żeby go zobaczyć. strona www.autostrada.lechaa.pl