piÄ…tek, 09 maja 2014 18:25

WymianaWiceburmistrz Wies?aw Armatys, przewodnicz?cy Rady Miejskiej Piotr Kapera i kierownik gminnej o?wiaty Konrad Rudzi?ski, go?cili w rad?owskiej ksi??nicy delegacj? uczniów i nauczycieli z Niemiec. Przyjacio?om zza Odry towarzyszyli: dyrektor Wioletta Dzik oraz nauczyciele i gimnazjali?ci z Zespo?u Szkó? w Zabawie.

Dla przyby?ych go?ci przygotowano pocz?stunek, barwn? prezentacj? zdj?? o ziemi rad?owskiej oraz koncert tarnowskiej wokalistki Moniki Kuty. Wiceburmistrz W. Armatys i przewodnicz?cy RM obdarowali niemieckich go?ci barwnymi albumami z promocyjnym filmem o rad?owskiej gminie i nowymi pocztówkami. Oprócz ciep?ych s?ów, wiceburmistrz ?yczy? niemieckim go?ciom mi?ego pobytu na ziemi rad?owskiej oraz wielu wra?e? z podró?y po naszym regionie.

Wizyta przyjació? z Niemiec odby?a si? w ramach wspó?pracy i wymiany polsko-niemieckiej realizowanej przez ZS w Zabawie.