Wyniki Konkursu Pisanki Wielkanocnej i Plastyki Obrz?dowej

piÄ…tek, 18 kwietnia 2014 07:09

Kiermasz WielkanocnyJury w sk?adzie: Przewodnicz?ca - Pani Krystyna Stemplewska Wypasek oraz Pani Maria Mago? i Stanis?aw Domarecki po obejrzeniu prac nades?anych na Gminny Konkurs Pisanki Wielkanocnej i Plastyki Obrz?dowej  postanowi?o przyzna? ??cznie 5 pierwszych miejsc, 5 drugich miejsc 5 trzecie miejsca oraz 11 wyró?nie? w wszystkich kategoriach konkursowych. Na tegoroczny konkurs nap?yn??y prace ze szkó? w Zdrochcu, Woli Rad?owskiej, Rad?owie, Zabawie, Niwce, Biskupicach Rad?owskich, Przybys?awic oraz  praca z nauczania indywidualnego. Komisja szczególn? uwag? zwróci?a na u?ycie naturalnych materia?ów  bez gotowych elementów. Kategoria pisanka wielkanocna wykonana technik? tradycyjn?:

I miejsce - Anna Garncarz z Zabawy oraz Edyta ?urek z Woli Rad?owskiej

II miejsce - Micha? Garncarz z Zabawy

III miejsce - Micha? Konop i Weronika Huczek z Przybys?awic oraz Mateusz Nowak ze Zdrochca.

Kategoria pisanka wspó?czesna

Wyró?nienie otrzymuj? prace wykonane przez  Barbar? Ma?ek z synem Piotrem.

Kategoria stroik wielkanocny

I trzy miejsca NATALIA CZECHOWSKA i JAKUB KUCZEK ze szko?y w Zabawie oraz JAKUB FALISIEWICZ ze szko?y w Woli Rad?owskiej

II miejsce PAULINA JURCZAK, ADAM i DOMINIK CICHO?, ?UCJA I BART?OMIEJ BAJ ze szko?y w Niwce oraz JULIA KRUK ze szko?y w Zdrochcu

III miejsce BART?OMIEJ WILKOSZ ze szko?y w ZABAWIE oraz MACIEJ NIEMCZYK ze Zdrochca

Ponadto w kategorii stroik wielkanocny wyró?nienia otrzymali Mateusz Mleczko, oraz Iwona Nasiadka  ze Szko?y w Woli Rad?owskiej, Weronika Kosman ze szko?y w Przybys?awicach, Gabriela Oleksiak oraz Justyna Rodak ze szko?y w Zabawie, Aleksandra Go?as, Natalia Chmura, Ma?gorzata Strojna, Weronika Hajdas ze szko?y w Rad?owie oraz Biblioteka w Marcinkowicach

Kategoria palma

Wyró?nienia otrzymaj? palmy wykonane przez uczniów kl IV szko?y w Zdrochcu: Gabriel? i Sebastiana Lechowicz oraz Jakuba i Piotra Nowaka

Pozostali uczestnicy otrzymali pami?tkowe dyplomy uczestnictwa w konkursie oraz s?odko?ci.
?yczymy wszystkim zdrowych, pogodnych, weso?ych ?wi?t Wielkanocnych i zapraszamy do udzia?u w przysz?orocznej edycji konkursu.