Wyjazd w BIESZCZADY

poniedziaÅ‚ek, 07 kwietnia 2014 15:50

Weekend majowy zbli?a si? wielkimi krokami. Nie masz jeszcze planów jak go ciekawie sp?dzi?? Zamiast w te pi?kne, wiosenne dni tkwi? przed ekranem telewizora, czy komputera, wybierz si? na wycieczk?!

Bieszczady

Dekanalny Duszpasterz M?odzie?y – ks. Marcin Minorczyk, zaprasza wszystkich m?odych dekanatu rad?owskiego na wyjazd integracyjny w Bieszczady. Nie jest to jednak tradycyjne podziwianie przepi?knego krajobrazu górskiego. Szczególn? atrakcj? wyjazdu, której z pewno?ci? nie odpuszcz? fani polskiej publicystki, jest zwiedzanie miejscowo?ci Jeruzalem, znanej wszystkim pod nazw? serialowych Wilkowyj. Uczestnicy wycieczki b?d? mogli pozna? wszystkie zak?tki tej popularnej wsi, ogl?danej dotychczas jedynie sprzed ekranów telewizorów, a tak?e zobaczy?, jak wygl?da plan filmowy „Rancza” i w jaki sposób powstaj? produkcje, ciesz?ce si? wielkim uznaniem polskich widzów.

Wieczorem 1 maja zaplanowana jest równie? wspólna zabawa przy grillu. B?dzie to idealna okazja do podzielania si? swoimi wra?eniami, a tak?e pog??bienia wzajemnych relacji z rówie?nikami i zawarcia nowych znajomo?ci. ??cz?c przyjemne z po?ytecznym, wycieczka stwarza okazj? aktywnego odpoczynku oraz nabrania si? do ko?cowych zmaga? szkolnych przed zbli?aj?cymi si? wakacjami. Jest to najlepsza forma sp?dzenia wolnego czasu z przyjació?mi na ?onie natury oraz poznania nieznanych regionów naszego kraju. Serdecznie zach?camy do pozytywnej odpowiedzi na zaproszenie. Zapisy odbywaj? si? u ks. Marcina Minorczyka do 25.04.2014 r. wraz z zaliczk? w wysoko?ci 50 z?.

Zastanów si?, czy wolisz osobi?cie zwiedzi? te tereny, czy wci?? obserwowa? je na ekranie telewizora.