W Wa? Rudzie i Zabawie kr?c? film ...

czwartek, 03 kwietnia 2014 14:22

Film "Karolina"W sobot? 29 marca br. w Wa? Rudzie odby?y si? pierwsze zdj?cia do filmu pt: "Karolina". Pomys?odawc? stworzenia filmu jest Stowarzyszanie "Rafael" z Krakowa. B?dzie to film pre-ewangelizacyjny nawi?zuj?cy do ?ycia b?. Karoliny Kózkówny. Rok 2014 to rok b?. Karoliny, gdy? wspominamy jest setn? rocznic? m?cze?stwa. Dlaczego Karolina? B?. Karolina mia?a to, czego dzisiejsza m?odzie? najcz??ciej nie ma. Ona wiedzia?a czego chce. Zada?a sobie trud i znalaz?a swoj? drog?. Znalaz?a swoje powo?anie. Mówi?a, ?e trzeba mie? w ?yciu motywacj? i cel. Cho? nieraz pracowa?a po 15 godzin dziennie „praca pali?a jej si? w r?kach”. Ale nie da?a si? ca?kowicie poch?on??. Jej cel by? inny. Si?ga?… po samo niebo. Tego trzeba dzisiejszej m?odzie?y. Bo je?li nie – to jaki b?dzie ?wiat za 30 lat?

Cechy, które b?dzie promowa? film to: g??boka ?arliwo?? i wiara, czysto??, pracowito??, prawdomówno??, umiej?tno?? korzystania z czasu. Mimo i? jest to film niskobud?etowy, w „Karolinie” zagraj? polscy aktorzy z najwy?ej pó?ki. B?d? to m.in.: Anna Radwan i Maciej S?ota.

Pokaz filmu planowany jest na 1 wrze?nia 2014 r.

Wi?cej informacji o filmie znale?? mo?na na http://wielkiewyzanie.pl

Zach?camy aby wej?? i wspomóc film. Koordynatorem projektu jest: Andrzej Sobczyk

red. ks. Marcin Minorczyk

Fot. „© 2014 Stowarzyszenie Rafael”