Konkurs na wykonanie mapy najbardziej niebezpiecznych miejsc zwi?zanych z ruchem drogowym i ruchem pieszych w Tarnowie.

piÄ…tek, 21 marca 2014 08:26

KonkursZ przyjemno?ci? informujemy, ?e zwyci?zc? konkursu dla gimnazjalistów na wykonanie Mapy Najbardziej Niebezpiecznych Miejsc Zwi?zanych z Ruchem Ko?owym i Ruchem Pieszych w Tarnowie zosta? Sebastian Wo?niak z Publicznego Gimnazjum im. B?. Karoliny Kózki w Woli Rad?owskiej. Serdecznie gratulujemy Sebastianowi, sk?adamy równie? podzi?kowanie na r?ce opiekuna, pana Andrzeja Kosmana za trud w?o?ony w pomoc okazan? laureatowi konkursu. G?ówn? nagrod? w konkursie by?o urz?dzenie wielofunkcyjne marki Canon o warto?ci 500 z? ufundowane przez partnera konkursu: Centrum Nauki i Biznesu ?ak w Tarnowie. Patronat honorowy nad konkursem obj?li Prezydent Miasta Tarnowa, Wydzia? Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie oraz Miejski O?rodek Ruchu Drogowego w Tarnowie. Celem konkursu  by?o  popularyzowanie tematu bezpiecznego poruszania si? w ruchu drogowym w?ród uczniów szkó? miasta Tarnowa i okolic oraz kszta?towanie w?a?ciwych postaw reakcji na ?amanie przepisów przez uczestników ruchu drogowego. Ucze? naszej szko?y wykona? prac? konkursow? w postaci prezentacji PowerPoint. Zawiera?a ona nast?puj?ce elementy: map? Tarnowa i okolic z zaznaczonymi najbardziej niebezpiecznymi miejscami, zdj?cia i  nagrania przedstawiaj?ce niebezpieczne skrzy?owanie, przej?cie dla pieszych  i  inn? cz??? drogi nara?on? na cz?ste zdarzenia drogowe,  wskazanie  problemu wyst?puj?cego w danym miejscu  wraz ze wskazanie w?a?ciwego zachowania oraz w?asny komentarz.