Mi?dzygminny Turniej Pi?ki Siatkowej o Puchar Burmistrza Rad?owa

poniedziaÅ‚ek, 17 marca 2014 08:40

Mi?dzygminny Turniej Pi?ki Siatkowej o Puchar Burmistrza Rad?owa

Dnia 15.03.2014 r. w Sali Gimnastycznej ZSP w Rad?owie odby? si? I Mi?dzygminny Turniej Pi?ki Siatkowej w Puchar Burmistrza Rad?owa. W turnieju na zaproszenie Burmistrza wyst?pi?y go?cinnie zaprzyja?nione zespo?y z Bobowej, Gromnika oraz dwie dru?yny z Rad?owa. W ka?dej z tych dru?yn wyst?pili gospodarze tych miejscowo?ci, w Bobowej Burmistrz Wac?aw  Lig?za, w Gromniku Wójt Bogdan Stasz, w Rad?owie  Burmistrz Zbigniew M?czka. Mecze toczy?y si? systemem "ka?dy z ka?dym".

W turnieju nie zabrak?o emocji, dru?yny pokaza?y si? z bardzo dobrej strony przez co do ko?ca nie mo?na by?o przes?dzi? kto wygra te zawody. Najlepszym zespo?em okaza?a si? Bobowa która po wyrównanym spotkaniu pokona?a zespó? Rad?ów I i zaj??a tym samym I miejsce w turnieju, natomiast dru?yna Rad?ów II musia?a zadowoli? si? II miejscem. Na kolejnych pozycjach uplasowa?y si? zespo?y Rad?ów II oraz Gromnik. Nie wyniki a dobra zabawa w tym turnieju by?a najwa?niejsza. Na zako?czenie zosta?y wr?czone nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników. Tytu? najlepszego zawodnika Turnieju zosta?y przyznany Burmistrzowi Bobowej Wac?awowi Lig?zie, najlepszym przyjmuj?cym zosta? zawodnik Rad?owa I Kamil Sobota ostatnia nagroda dla najlepszego zagrywaj?cego trafi?a do zawodnika Bobowej Wac?awa Librona. Podczas gry mo?na by?o skorzysta? z miejscowych specja?ów przygotowanych przez Pani? Stanis?aw? Kijak. Na zako?czenie gospodarz  turnieju Burmistrz Zbigniew M?czka zaprosi? wszystkich zawodników na obiad do Restauracji Rad?owskiej.

Videorelacja Radlow.TV: Piotr Ch?o?