Gminny Dzie? Kobiet

poniedziaÅ‚ek, 10 marca 2014 10:56

WalentynkiBISKUPICE RAD?OWSKIE. 8 marca do miejscowego domu kultury zaproszono panie z terenu gminy na artystyczny wieczór z my?l? o ich ?wi?cie. Starannie przygotowano sal?, by stworzy? paniom mi?y klimat spotkania. Dla przyby?ych kobiet wyst?pi? z humorystycznym programem lokalny zespó? „Promyczki nadziei”, duet Monika Kuta i Bart?omiej Szu?akiewicz, Krzysztof Tyrcha oraz uzdolniona muzycznie Sabina Rojek z Francji, która na krótko przyjecha?a  w odwiedziny do dziadków w Przybys?awicach.

Tego wieczoru, oprócz ?ycze? i od?wi?tnych s?ów, obdarowano panie specjalnie na t? okoliczno?? przygotowanymi kwiatami, które wr?czy? dyr. Gminnego Centrum Kultury Tadeusz Adamski. Spotkanie by?o te? okazj? do wyró?nienia przez burmistrza Zbigniewa M?czk?, lokalnej animatorki kultury Stanis?awy Tracz. - Mam dzi? wyj?tkow? sposobno??, aby wyrazi? wdzi?czno?? Pani i wszystkim tym, którzy na przestrzeni minionych lat przyczynili si? do spontanicznego tworzenia kultury w Biskupicach Rad?owskich. Serdecznie gratuluj? pi?knych osi?gni?? artystycznych oraz wiernych i wci?? przybywaj?cych s?uchaczy. Dzi?kuj? za prac? i artystyczne wzruszenia dostarczane przez za?o?ony i prowadzony przez Pani? zespó? „Promyczki nadziei”.

?ycz? dalszych sukcesów  w pracy na najbli?sz? – wierz?, ?e pomy?ln? – przysz?o?? w kontynuowaniu lokalnej tradycji oraz szlachetnych inicjatyw kulturalnych do których niew?tpliwie nale?y Pani, wieloletnia, dzia?alno?? artystyczna – napisa? w okoliczno?ciowym adresie burmistrz Z. M?czka.

Lokalne obchody Dnia Kobiet, to nie tylko od?wi?tne uszanowania pa?, ale równie? okazja do wielopokoleniowego spotkania, przyjemnego sp?dzenia czas i nieko?cz?cych si? rozmów.