poniedziaÅ‚ek, 24 lutego 2014 07:59

Wieczór indyjski w biblioteceTematem kolejnego spotkania w cyklu „Opowie?ci o podró?ach” by?y Indie, a go??mi wieczoru: pa?stwo Maria i Tadeusz Jachimkowie z Rad?owa oraz rodzina Lucyny i Jerzego Kurzawów z Bobowej. Ich wyjazd do Indii splót? si? z bardzo wa?nym wydarzeniem rodzinnym. Agata, córka Kurzawów, po?lubi?a obywatela Indii. Interesuj?cym opowie?ciom o egzotycznym dla nas kraju i niezwyk?ej ceremonii ?lubnej, towarzyszy?a prezentacja fotografii oraz wokalno-gitarowa muzyka Paw?a Jachimka. Go?ciom z Bobowej spodoba? si? klimat pomieszcze? rad?owskiej biblioteki i udzia? w spotkaniu burmistrza naszego miasta. Cykl spotka? o podró?ach mieszka?ców naszej gminy po ?wiecie, przypad? do gustu mieszka?com naszego miasta, a dowodem na to jest wzrastaj?cy ich udzia? w podró?niczych wieczorach. Na kolejne spotkanie, które odb?dzie si? 20 marca, biblioteka zaprosi?a Stanis?aw? i Andrzeja Kijaków z Woli Rad?owskiej. Do?wiadczeni niezwyk?ymi przygodami podró?niczo-turystycznymi, opowiedz? zebranym o pi?ciu z siedmiu cudów ?wiata, które mieli mo?liwo?? zobaczy? i zwiedzi?. Ju? dzi? zapraszamy do biblioteki sympatyków podró?niczych opowie?ci na kolejne, nie mniej interesuj?ce spotkanie.